Uniposkriňa – festivalový špeciál

Aj tento rok zorganizovala Prešovská univerzita v Prešove v spolupráci s mestom Prešov akciu plnú hudby, jedla a kvalitnej zábavy. Štvrtý ročník festivalu UNIPOFEST očakával až 5000 účastníkov, bažiacich po oddychu od namáhavého zápočtového týždňa. V areáli univerzity sa tak 3. mája od 14.00 do 22.00 pod jednou oblohou stretlo mnoho zaujímavých ľudí, na ktorých si posvietila aj naša Uniposkriňa.

 

 

Naše šatníkové oko zaostrilo hneď na trojicu mladých rockerov-punkerov-grungerov, ktorí si prišli vychutnať slovenskú hudbu v znamení svojich obľúbených kapiel (srdcom i vzhľadom). Oceňujeme šortky s nadkolienkami, ktoré v tomto prevedení vôbec nepôsobia vulgárne ani vyzývavo. Trojica kamarátov sa tón v tóne mohla pohupovať do festivalového rytmu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšia účastníčka UNIPOFESTU zvolila naozaj odvážny outfit. Extrémne vysoké topánky do trávy sú výzvou pre nejednu slečnu. Indiánsky pôsobiaci top so strapcami bude aj toto leto veľmi IN. Voľbu jednoduchých doplnkov v podobe slnečných okuliarov a decentnej kabelky chválime.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aj naša univerzita má svojich verných fanúšikov, ktorí ju nosia nielen v srdci, ale aj na hrudi. Hrdí študenti si vyberali svoj festivalový outfit určite s láskou, a preto im dávame svoj lajk. :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toľko pekných slečien pokope by neprehliadol nikto, no nás zaujali najmä ich rovnaké tričká so všetkými menami tejto dievčenskej crew. Takto sa na UNIPOFESTE nemohli stratiť. Kombinácia džínsov s bielym tričkom je nadčasová a v modelingovej brandži vždy vítaná, hodnotíme veľmi pozitívne. :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zladiť sa, aby každý vedel, ku komu patríte. Partia týchto vysmiatych ľudí sa ani vo veľkom dave určite nestratí. Jednoduché outfity totiž doladili modrými prvkami v podobe botasiek, mikiny či krásnej kabelky. Takéto detaily si my v Uniposkrini vždy ceníme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Romantika alebo pohoda počas zápočtov – možno heslo týchto dvoch zaľúbencov. Majú totiž na sebe niečo, čo väčšina z nás počas skúškového najviac potrebuje: kávový vzor na slnečných šatách a antistresové omaľovánky (tie tentoraz nezvyčajne nachádzame u chlapca). Krásne sa dopĺňajú a ladí im to v každom smere. :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oranžová doplnená o reflexné prvky ich spravila neprehliadnuteľnými. Nie všetci si svoj outfit na festival volili dobrovoľne, no skupinke mladých záchranárov to nesmierne pristalo. Gratulujeme!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dve zahraničné študentky osviežili náš UNIPOFEST výraznými farbami a kvetmi vo vlasoch. V tomto prípade nejde o lesné víly, ale o festivalovú pohodu s punkovým nádychom. Veríme, že sú pre vás inšpiráciou tak ako aj pre nás. :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako sme zistili, UNIPOFEST nie je len zážitkom pre ucho, ale i pre oko. Kapely sa nechávajú znieť a my študenti sa nechávame vidieť. Aj keď si na svojom vzhľade dáme záležať (veď koľko žmurknutí a úsmevov pri takej príležitosti padne), dôležité je, aby sa každý na festivale cítil uvoľnene. My si však ešte počkáme na letné akcie a tam ukážeme viac – hlavne pokiaľ ide o obľúbené tielka, šortky a ležérne šaty.

 

 

Simona Lazorová a Romana Valenčáková

(Foto: Simona Lazorová, Romana Valenčáková)

Zdieľaj článok:

Autor článku:

Unipo Press

Komentáre

K tomuto článku neexistujú žiadne komentáre