Uniposkriňa – valentínsky špeciál <3

Deň „všetkých“ zaľúbených pripadá aj v tomto priestupnom roku na 14. februára. Keďže ide ešte stále o zimný mesiac v letnom semestri, nechodíme počas neho nahí. Určite preto zasa neviete, čo na seba. My vám teraz ponúkneme niekoľko prekvapivo prekvapivých trikov, ako sa správne „nahodiť“ na rande. Čítajte s porozumením, milé dámy, a nezabudnite mať dušu otvorenú pre nové srdcové záležitosti (nebude tak z vás žiaden BUbaČEK).

 

Hej baby girl, veď ty si kočka! Nemusíš to už však zdôrazňovať leopardími či tigrovanými legínami obopínajúcimi tvoje ženské krivky. Valentínsky nápadník by si to mohol zle vysvetliť a návštevu kina by tak razom vystriedal výlet do ZOO. Netreba sa však púšťať ani do príliš voľných strihov, muži totiž neradi kupujú mačku vo vreci. Pri vzoroch opatrne aj so záplavou sladkých srdiečok či voľbou infantilných potlačí. Predídeš tak trápnej situácii, že miesto titulu „priateľka“ ti prisúdia status „dcéra“.

Ak sa bavíme o materiáloch, ktoré rozhodne na romantické rande vo dvojici (aj po opici) neodporúčame, spomenúť treba hrubú bavlnu a babkinu štrikovinu. Zbytočne sa spotíš, následkom čoho budeš smrdieť a nápadníka tým odplašíš (poznámka: on sám sa totiž nikdy nepotí a už vonkoncom nezapácha). Nezúfaj! Namiesto svetra ťa predsa zahreje láska (aspoň sa to tak hovorí).

Odsek o správnych farbách (s amoniakom či bez) začneme štatistickým údajom o tom, že deväť z desiatich žien odporúča obliecť si čiernu, ktorá zoštíhľuje. No desať z desiatich mužov vie, že tým len zakrývaš svoje ŠPEKulácie. Takže niečo svetlejšie? Iba ak v prípade, že toto valentínske rande neskončí na diskotéke či bowlingu pod UV lampou. Ak neovládaš chôdzu na opätkoch aspoň na úrovni B2, nepúšťaj sa do toho. Nech sa už obuješ do čohokoľvek, nemusí mať každý okoloidúci na očiach tvoj nalepený štítok s veľkosťou a cenou nových lodičiek. Never heslu – čo tvoje oči nevidia, iných nebolí. Doplnky odporúčame nechať doma, pretože nikdy nevieš, aké prekvapenie sa skrýva v tej malej valentínskej škatuľke (iba žeby žiadne). Nepodľahni ani súčasným virálne sa šíriacim tutoriálom o tom, ako si urobiť kvalitnú omietku. Nie si dom, si dáma, a preto zvoľ na rande radšej jemný a decentný make-up, ktorý, koniec koncov, pomôže mužovi identifikovať ťa aj zrána.

Ak si aj napriek našim neo-radám stále sama, nezúfaj, tvoj deň príde zajtra. Poznámka pod čiarou: 15. február – Deň osamelých.

 

Uniposkriňa odporúča 

 

 

 

Naše prvé rande

 

Romana ra(n)dí:

 

„Moje celkom prvé stretnutie s priateľom bolo predovšetkým prirodzené. Na nič som sa nehrala, nič som nepredstierala. Vďaka tomu sme hneď vedeli, či sa k sebe budeme hodiť alebo nie. Nevravím, že musíte byť hneď v teplákoch s drdolom na hlave. Ja som zvolila jemné líčenie a vlasy som si nedbalo prehodila na jednu stranu (neskôr som sa dozvedela, že je to vraj sexi). Čo sa týka outfitu, bolo leto, horúčavy, takže som si jednoducho obliekla letné šaty a hotovo. :-) Znak Wonder Woman na dekolte potom už len podčiarkol fakt, že som pre neho ako stvorená.“  

 

 

Simona nera(n)dí:

 

„Niekoľko rád, ako si pokaziť celé rande, mi víri hlavou nehlavou vždy, keď si spomeniem na Valentína. Hrať sa na niečo – to pravé orechové pre excelentný zážitok, na ktorý sa nezabúda. A teraz, odstrašujúci príklad, ako na to. V prvom rade, nezabudnite, že sa chcete páčiť frajerovi punkerovi. Aj keď si doma pozeráte Disney Channel a tancujete na Spice Girls, v tento deň sa budete tváriť drsne, lebo vaše srdcia na svetríkoch dnes nie sú IN! Vygooglite si teda, čo je to Pink Floyd (očividne to s ružovou nič spoločné nemá) a Sex Pistols (lebo chcete byť sexi). Zrazu prídete na to, že tričko zo sekáča, v ktorom spávate, sa vám na túto príležitosť veľmi hodí. Treba vám ešte nohavice. Ak si myslíte, že nimi (namiesto sukne) vyriešite svoju nechuť oholiť si nohy, mýlite sa. Viac dierok než punkerské nohavice má už len syr z Toma a Jerryho. Nezabudnite na ťažké topánky, v ktorých bolia nohy už po niekoľkých krokoch a namiesto zvuku opätku na chodníku počujete klopkanie klincov v podrážke. A teraz, najdôležitejší bod – skombinujte večerné líčenie s výzorom kominára. Ak si myslíte, že punker sa o svoj účes veľmi nemusí starať, opäť ste na omyle :-(. Toľko času stráveného česaním, tupírovaním a lakovaním ste ešte nezažili, to mi verte. Tadáááá, a je to!“

 

 

Romana Valenčáková, Simona Lazorová

 

 

Zdieľaj článok:

Autor článku:

Unipo Press

Komentáre

K tomuto článku neexistujú žiadne komentáre