Rýchlosť času

Milí čitatelia!

Určite sa Vám stalo, že ste od svojich blízkych či priateľov počuli frázu:Ten čas letí naozaj veľmi rýchlo!V posledných dňoch sa zamýšľam nad tým, že dni plynú závratným tempom. Dokonca sme sa na filozofii učili, že prítomnosť nám uniká pomedzi prsty. Veď ešte nedávno sa začal zimný semester tohto akademického roka a je tu zápočtový týždeň. Pred dverami našich príbytkov na nás čakajú najkrajšie sviatky v roku, silvestrovská párty a začínajúce sa skúškové obdobie. Ani sa nenazdáme a čoskoro si opäť vzdychneme:A je po sviatkoch!Pre nás študentov to bude znamenať ponorenie sa do skrípt a pre pedagógov nekonečný príbeh opravovania testov či seminárnych prác.

 

Napriek tomu, že to za oknami našich domov nevyzerá tak, ako keby sa blížili vianočné sviatky, prinášame Vám rôzne články v duchu Vianoc. Nebude chýbať vianočné vydanie rubriky Nevarené-nepečené. Tentokrát si pre Vás Lenka pripravila chutné zdravé maškrty na štedrovečerný stôl. Ak si chcete zútulniť svoju izbu a máte šikovné ruky, prečítajte si článok o výrobe vianočných ozdôb z orechových škrupín. Keďže toto obdobie je časom vysokoškolských plesov, prinášame Vám špeciálne vydanie rubriky Unipo skriňa, ktorá sa bude týkať plesovej módy. Začíname novú rubriku o spoločenských hrách, v ktorej Vám prinesieme recenzie na rôzne novinky. Ak Vás zaujíma, ako pokračovala cesta štvorčlennej výpravy do Hollywoodu, prečítajte si Joy Motion 2. V rubrike Made by student pokračujeme s vizitkami našich šikovných študentov. Na našej stránke tiež nájdete správy o tom, čo sa udialo na našej univerzite, ale aj mimo nej. Preto nezabúdajte „čekovať“ našu stránku, lebo nové články pribúdajú priebežne.

 

Na záver Vám chcem v mene redakcie časopisu UnipoPress zaželať Vianoce plné lásky, pokoja, porozumenia, ktoré prežijete v kruhu najbližších. Tiež Vám prajem úspešný štart do nového kalendárneho roka 2016. A v neposlednom rade pokojné a úspešné skúškové obdobie, aby sme sa všetci spokojní ocitli na prahu letného semestra.

 

Jana Tomaškovičová

Zdieľaj článok:

Autor článku:

Unipo Press

Komentáre

K tomuto článku neexistujú žiadne komentáre