Halloween aj na Prešovskej univerzite

Halloweenske párty sa v posledných rokoch stávajú čoraz obľúbenejšími po celom svete. Výnimkou nie sú ani prešovskí vysokoškoláci, ktorým sa o pravú halloweensku atmosféru postaral iniciatívny a kreatívny kolektív študentského Rádia Paf.

 

PREŠOV. V utorok 3. novembra zorganizovalo Rádio Paf tretí ročník študentskej halloweenskej párty v bare Déjá vu. Akcia odštartovala o deviatej hodine večer, pričom vrcholila až v ranných hodinách. Členovia rádia celý večer sprevádzali moderátorským slovom a pripravených bolo niekoľko súťaží, v ktorých víťazné masky získali hodnotné ceny od sponzorov Rádia Paf.

Študenti si tak mohli zasúťažiť v maľovaní na tvár poslepiačky, v tanci alebo sa zapojiť do tomboly. Mnohí z nich chválili najmä atmosféru a celkovú organizáciu zábavného podujatia. Samozrejme, prebehla aj súťaž o najlepšiu masku večera, ktorú jednoznačne vyhrali Piráti Karibiku.

„Myslím si, že Halloweenska párty sa podarila. Kostýmy boli skvelé, ľudia sa bavili, všetky ceny sme rozdali. To bol náš cieľ a už sa tešíme na ďalšiu plánovanú akciu v letnom semestri – Retro párty,“ konštatovala pre Unipo Press šéfka Rádia Paf Michaela Tuptová.

Samotní členovia rádia neskrývali radosť a ďakovali za rôznorodú ponuku masiek, ktorá ich prekvapila a potešila. Neprehliadnuteľní boli napríklad aj Ľudia z 90-tych rokov alebo Blesk a žena, ktorú trafil blesk. Organizátorov podujatia potešila vysoká účasť a skvelá zábava, keďže do tanca zapojili aj samotného dídžeja a členov pedagogického zboru.

Lenka Genčúrová

Zdieľaj článok:

Autor článku:

Unipo Press

Komentáre

K tomuto článku neexistujú žiadne komentáre