Ples UPC-čka znova nesklamal

Plesová sezóna je na našej univerzite v plnom prúde a ani tento rok počas nej nechýbal ples Univerzitného pastoračného centra. Konal sa 27. 11. od 18-tej hodiny v jedálni našej univerzity.

 

„Jedným zo sloganov prešovského UPC-čka je aj – vychutnávaj s nami všetky farby života – a na tomto plese to určite neboli len farby svetiel,“ povedal absolvent našej univerzity Marek Kotuľák ako jeden z organizátorov, „bolo naozaj pekné vidieť takú hromadu veselých ľudí v tanci, speve a v nefalšovanej radosti.“

Nechýbal ani zábavný program, v ktorom si svoje artikulačné a dorozumievacie schopnosti preverili kňazi UPC-čka a Arcidiecézneho centra mladých. Ich úlohou bolo čo najviac zrozumiteľne, za pomoci otvárania úst a bez vydávania zvukov, odkomunikovať tomu druhému vopred dané slová. Víťazom sa stali obidva tímy, keďže mali rovnaký počet správne uhádnutých slov.

 

Rôznorodá bola aj tombola. Od kozmetických balíčkov, kníh až po poukazy na profesionálne fotenie či zľavy na vodičské kurzy. Ceny nevenovali len oficiálni sponzori, ale aj mnohí súčasní študenti a absolventi.

O zábavu na tanečnom parkete sa po celú noc staral DJ. Začiatok patril, samozrejme, valčíkom, ktoré neskôr prešli do obľúbených ľudoviek a striedali sa so súčasnými hitmi. „Pre mňa bol tento ples odreagovaním od povinností – či už školských, alebo pracovných. Veľmi dobre som sa zabavila a vytancovala,“ povedala študentka našej univerzity Petra.

Príjemnú atmosféru bolo cítiť aj vďaka tomu, že sa stretla veľmi dobrá partia organizátorov a každý mohol nejakým kúskom prispieť. „Vďaka všetkým, ktorý priložili pomocnú ruku pri tvorbe a organizovaní tejto akcie," dodal Marek Kotuľák.

 

 

 

 

 

 

 

Veronika Andrejková

Zdieľaj článok:

Autor článku:

Unipo Press

Komentáre

K tomuto článku neexistujú žiadne komentáre