Poď aj TY na „déodečko“ Prešovskej univerzity!

Uvažuješ o štúdiu na vysokej škole, ale nevieš si vybrať odbor? Práve pre teba je určený Deň otvorených dverí Prešovskej univerzity v Prešove, ktorý sa uskutoční 10. februára 2016 v priestoroch budovy VŠA na Ulici 17. novembra 1.

 

Ak si študentom strednej školy a ešte stále nie si rozhodnutý, kam budú smerovať tvoje ďalšie študentské kroky, neváhaj a príď nás navštíviť! V našom univerzitnom mestečku bude na teba čakať nielen bohatý program a aktivity spojené so štúdiom na našej alma mater, ale môžeš sa aj viac dozvedieť o konkrétnych študijných programoch, ktoré Prešovská univerzita ponúka. Deň otvorených dverí sa uskutoční v čase od 8.00 do 13.00 v budove Filozofickej fakulty Prešovskej univerzity v Prešove. Ak nie si z Prešova a nevieš, ako sa k nám môžeš dopraviť, tak ti poradíme: trolejbusom číslo 38 zo zastávky Železničná stanica – smer Sídlisko III a tvojím konečným cieľom bude zastávka Vysokoškolský areál. Potom stačí už len nasledovať dav ľudí do veľkej budovy hneď oproti zastávke.

Ak si privstaneš a stihneš dobehnúť na 10.00 do našej Univerzitnej knižnice (taktiež v budove FF), môžeš vyzvať „Na slovíčko pána rektora“. Očakávať ťa budú aj pozvaní hostia: AIESEC, ESN UNIPO PREŠOV, AZU, SAIA, Univerzitné pastoračné centrum a University Dance Center. Ak si zmätený, čo ktorá skratka znamená a nič ti tieto názvy nehovoria, nevadí. Príď a môžeš sa ich na to opýtať sám, pretože každý študent PU sa môže zapojiť do nejakej študentskej organizácie, ktorá funguje na našej pôde. V programe nájdeš aj rôzne spevácke zbory, komorné zoskupenie, sláčikový orchester, ale aj folklórny súbor Torysa či naše Študentské divadlo. Tak neváhaj, príď a možno sa ocitneš aj v živom vysielaní študentskej televízie TV Mediálka. Viac informácií, podrobnejší program a promo video nájdeš v udaloti na Facebooku alebo na našej webovej stránke.  

 

Tešíme sa na Teba! :-)

 

Michal Ivan

Zdieľaj článok:

Autor článku:

Unipo Press

Komentáre

K tomuto článku neexistujú žiadne komentáre