Prezentácia produktov firmy ASUS

Vo foyeri VŠA Prešovskej univerzity sa 17. marca od 11.00 do 15.00 konala prezentácia produktov firmy ASUS. Študenti si ponúkané výrobky mohli nielen pozrieť, ale zároveň aj vyskúšať. Okrem toho sa mohli zapojiť do súťaže o skvelú cenu.

Akcie a podujatia organizované na pôde PU sú, každá svojím spôsobom, výnimočné a obohacujúce. Táto akcia firmy ASUS ponúkla študentom možnosť nazrieť do súčasných trendov a priniesla im informácie o tom, čo je nové na trhu. Značka ASUS je na Slovensku známa výrobou počítačových technológií a na otázku, čo priniesla nám, študentom PU, sme sa opýtali organizátorky Márie Novákovej

 

,,Je to expozícia firmy ASUS, ktorá ponúka študentom možnosť bližšie sa oboznámiť s výrobkami a produktmi firmy ASUS, aby si ich mohli pozrieť, vyskúšať, prípadne sa našich promotérov opýtať na konkrétne parametre jednotlivých produktov. Zároveň umožňuje študentom dostať sa k nim bližšie.“

Výrobky firmy ASUS si mohli študenti vychutnať naživo, nie len prostredníctvom reklám alebo z výkladov, navyše mali možnosť dostatočne sa informovať o ponuke tejto spoločnosti. ,,Študenti mohli vidieť všetky novinky firmy ASUS, od telefónov a tabletov až po transformovateľné zariadenia, výskúšať si ich, ale aj pozrieť  sa na ne a zapojiť  sa do našej súťaže,“ informovala Mária Nováková.

 

Organizátorka tiež poznamenala, že súťaž pozostáva z kvízových otázok, na ktoré študenti odpovedajú, a tým majú možnosť zapojiť sa do žrebovania o výhru, ktorou je transformer Flip, teda nový notebook. Za zapojenie do súťaže si študenti mohli odniesť USB kľúč a propagačný materiál výrobkov firmy ASUS.

 

                                                                                                                       Patrícia Gnipová

Zdieľaj článok:

Autor článku:

Unipo Press

Komentáre

K tomuto článku neexistujú žiadne komentáre