Príď podporiť šikovných študentov

Aj ty máš vo svojom okolí človeka, ktorého by si rád potešil nejakou milou drobnosťou, no produkty v obchodoch sa ti zdajú málo originálne? Ak áno, tak máme pre teba skvelú správu. Už tento pondelok (14. marca) sa uskutoční pokračovanie kreatívnej prezentácie študentskej tvorby pod názvom Made by Student 2, v rámci ktorej máš jedinečnú príležitosť zaobstarať sebe či svojim blízkym milý handmade darček.

 

Vďaka predchádzajúcemu úspechu nášho bazárika Made by Student, sme sa rozhodli zorganizovať jeho pokračovanie, ktoré sa uskutoční v pondelok od 10.00 do 12.00 vo foyeri VŠA Prešovskej univerzity. Opäť sa môžete tešiť na jedinečné a nápadité produkty našich študentov, napr. na voňavé prírodné balzamy, rozmanité šperky, mydielka, košíčky, detské papučky, originálne tašky, ochutnávku domácich syrov, ale aj na koláčiky za symbolické ceny. Navyše, každý, kto si od našich predávajúcich niečo zakúpi, bude mať možnosť zapojiť sa do súťaže o balíček vyskladaný z produktov našich šikovných tvorcov.

 

Pokiaľ vás táto akcia zaujala a chceli by ste sa o nej dozvedieť viac, sledujte Facebook-ovú stránku udalosti Made by Student 2, na ktorej každý deň predstavujeme jedného z pondelkových „účinkujúcich“.

Tešia sa na vás organizátorky akcie. :-)

 

Simona Antolová

Zdieľaj článok:

Autor článku:

Unipo Press

Komentáre

K tomuto článku neexistujú žiadne komentáre